Campana.cz l Amerika l Tahiti l Antily l Austrálie & Nový Zéland l Indický oceán l Mexiko l Jordánsko l Venezuela l Kostarika l Lyže l Suntrek l Zájezdy z Německa l Luxusní hotely

 

 

 

základní informace | ubytování | výlety | programy | trajekty | pronájem aut | cesty autokarem | mapa | kontakt

 

 

ZÁKLADNÍ INFORMACE O NOVÉM ZÉLANDU

 

NÁŠ TIP:

Austrálie (3*): 59.990 Kč (BS)
Nový Zéland (3*): 63.990 Kč (BS)

V ceně:
letenky včetně tax a poplatků, 14 nocí v hotelech a motelech, pronájem auta, komplexní pojištění.

Kombinace:

Austrálie + Nový Zéland (3*): 75.990 Kč (BS)
V ceně:
letenky včetně tax a poplatků, 21 nocí (libovolné rozdělení mezi obě země) v hotelech a motelech, pronájem auta, komplexní pojištění.


BS = bez stravování
Ceny platí po celou sezónu

tento web provozuje


HOT
LINE

informace, kalkulace,
plán cesty, rezervace

Jan Zeman
zeman@campana.cz

( 604 200 252

www.campana.cz

 

Příroda na Novém Zélandu

Svěží vzduch, překrásná krajina a téměř bezmezné možnosti sportovního a kulturního vyžití vytváří velmi přitažlivé podmínky pro turisty z celého světa. Nový Zéland není zemí velkou, avšak natolik rozmanitou, že pro turisty je se svou neuvěřitelně zachovalou přírodou hotovým klenotem. Ne nadarmo je Nový Zéland nazýván zeleným ostrovem nabízejícím nevšední zážitky. Turisté se mohou vydat na svahy stále aktivních sopek, procházet se nedotčenými pralesy, obdivovat zdejší termální oblasti plné gejzírů a vroucího bahna, nebo navštívit prales kauri, ve kterém naleznou jedny z nevyšších a nejstarších stromů na světě. Turisté si také mohou zaplavat s delfíny, pozorovat velryby, dívat se jak ledovce postupně mizí v pralesích, rybařit ve zdejších křišťálově čistých říčkách nebo se za doprovodu tučňáků a lachtanů plavit vstříc vzdáleným fjordům. Zaručené dobrodružství pak turisté mohou zažít při plavení se po zdejších divokých řekách, prohlídkách jeskyní, horolezení, seskocích s padákem, při lyžování po rozlehlých ledovcích, bungee jumpingu a spoustě jiných aktivit.

Ve zdejších městech turisté naleznou kromě mnoha muzeí s cennými sbírkami také bohatý kulturní život, který se v posledních letech výrazně změnil. Především večer si mohou turisté vychutnat báječnou atmosféru, dotvářenou nejrůznějšími vystoupeními nebo kavárnami s živou hudbou a tanečními parkety. Ve všech větších městech mohou turisté také navštívit zajímavé galerie.

Cestování po ostrově je snadné a velmi oblíbeným dopravním prostředkem je zde kolo. Cenově dostupné ubytování turisté seženou bez větších obtíží, i když v sezóně je dobré si pokoj rezervovat předem. Dobrého a čerstvého jídla je na ostrově dostatek a gurmány rozhodně nezklame ani místní víno.

 

Trek po Novém Zélandu

A na co si turisté stěžují? Trochu paradoxně, sami na sebe – na čas, který si na návštěvu zeleného ostrova připravili. Nový Zéland je často podceňován, jeho velikost v atlasu zdaleka nevypovídá  o možnostech, které nabízí. Pokud tedy čas nehraje hlavní roli, k pohodlnému procestování Nového Zélandu se všeobecně doporučuje alespoň šest týdnů. Pokud mají turisté méně času, je lepší vybrat si několik míst, která nejvíce zaujmou, a na ně se zaměřit. Jsou však případy, kdy po týdnu neustálého cestování z místa na místo a střídání jedné činnosti za druhou nasednou spokojení a znavení turisté do letadla a přebírají své zážitky, na které nikdy nezapomenou.

 

Šťastnou cestu! Je to překrásná země.

 

 

 

 

 

CAMPANATOUR s.r.o., Kdyně, Náměstí 131, 345 06, tel: 379 732 772, fax: 379 731 072, email: campana@campana.cz

 

Ceny jsou kalkulovány v kurzu 1 USD = 17 Kč, 1 EUR = 24 Kč, při prodeji bude použit aktuální kurz.

CAMPANATOUR s.r.o. (založeno 1990) zajišťuje cesty na přání na míru pro jednotlivce i skupiny.

Vyžádejte si kompletní nabídku dovolené včetně letenky, ubytování a dalších služeb.

webdesign: Jiří Částka, www.FotoBanka.net